Karrier

Akar sikerünk részese lenni?

Akkor nézzen körül állásajánlatainknál. Egészen biztosan van Önnek is egy remek ajánlatunk!

Állásajánlatok

Kiemelt ügyfélmenedzsert keresünk!

Főbb feladatok

  • A vevőkör folyamatos, célirányos bővítése
  • Árajánlat készítése a leendő nagyvevőknek
  • Kapcsolattartás a már meglévő kiemelt ügyfelekkel
  • A vevői igények teljes körű kezelése, folyamatos látogatása
  • Piaci változások, trendek folyamatos figyelemmel kísérése

Követelmények, elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves kereskedelemben eltöltött értékesítési gyakorlat
  • Jó megjelenés, határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs és jó meggyőző készség
  • Vezetői képesség, rugalmasság
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Angol / német nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Műszaki referens kolléga

Székesfehérvári csapatunk bővítéséhez keresünk motivált és elkötelezett műszaki referens kollégát

Elvárásaink:

  • középfokú műszaki végzettség
  • angol vagy német középfokú nyelvtudás
  • számítógépes ismeretek
  • alapszintű fuvarszervezési ismeretek
  • jogosítvány

Jelentkezéseket kérjük a hr@aquavital.hu e-mail címre!

Értékesítési munkatárs

Feladat:

  • hideghívások lebonyolítása
  • telefonon keresztül értékesíteni cégünk termékeit
  • kapcsolatkiépítés- és tartás az ügyfelekkel
  • az üzleti tervben előírt cél elérése

Szakmai elvárások:

  • magasfokú kommunikációs, kezdeményező és stressztűrő képesség
  • kellő elhivatottság és motiváltság a telemarketing iránt
  • gyakorlott számítógép-kezelés és programhasználat
  • barátságos, kellemes hang
  • nagy munkabírás, önálló munkavégzés
  • sikerorientáltság

Amit ajánlunk:

  • Változatos munka egy fiatalos csapatban
  • Alapos szakmai képzések, egyéni felkészítő tréningek
  • Modern számítógép munkaállomás
  • Motiváló fizetés (alap + jutalék)
  • Igényes irodai környezet és kötött munkaidő

Amennyiben szereti a kreativitást igénylő, változatos és kihívásokkal teli telefonmarketinges munkát, és szeretne egy jövőorientált vállalat csapatát erősíteni , küldje el részletes pályázati anyagát. Elsősorban e-mailen várjuk a jelentkezését a fizetési igény és a legkorábbi kezdési időpont megjelölésével.

Aqua Vital Hungary Kft.
8000 Székesfehérvár
Hegyes utca 1.
Telefon: 06 22 / 530 - 030
Fax: 06 22 / 530 - 039
E-Mail: hr@aquavital.hu

Nincs több kérdése? Itt az Online jelentkezési lap!